Основні події захоплюючого комедійного мультфільму під назвою «Велика мандрівка» починаються з безвідповідального Лелеки, який працює в службі доставки дітей. Під час чергового замовлення він переплутав адреси і замість сімейства Панд доставив малюка до бурому ведмедю на ім’я Мік. Останній просто обожнював тишу і порядок, тому негайно прийняв рішення повернути дитину справжнім батькам. Відкривши лист, герой з’ясував, що чорно-білого ведмедика необхідно доставити на територію Південного Китаю… Природно, Мік ніколи не вибирався настільки далеко від барлоги, тому засумнівався у власних можливостях.

Але дивлячись на різнобарвного ведмедика він відкинув невпевненість і зібрався в тривалий похід. Щоб скласти компанію з ним ув’язався докучливий Заєць Оскар, який виконував роль поганого гумориста. Через кілька кілометрів трійця зустріла надмірно балакучого Пелікана Дюка, Вовка Януса, пугающегося абсолютно будь-якого шереху і звичайно любителя романтики — Тигра Амура.

Зібравшись у єдиний колектив, новоспечені знайомі почали довгий шлях, на якому їх чекає маса приголомшливих пригод. Мультфільм Велика мандрівка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наталія Нілова, Василь Рівненський
В ролях: Дмитро Назаров, Максим Галкін, Філіп Кіркоров, Олексій Воробйов, Тетяна Навка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress