Повнометражний анімаційний фільм «Монстри проти прибульців», що так полюбився глядачам, отримав продовження в короткометражці «Великий відрив БОБа». Головні ролі належать все тим же монстрам: неймовірний геній Тарган з головою комахи, дивна полурыба по імені Відсутню ланку і, звичайно ж, милий і добродушний, желеподібний одноокий мутант БОБ синього кольору. За сюжетом мультфільму, У БОБа відмінне свято-День народження. Монстри, полонені генералом Воякером, задумали скористатися нагодою і придумали хитрий план втечі під час свята – закласти в іменинний пиріг потужну вибухівку, яка відкриє їм вихід з полону.

Вручивши щасливому імениннику торт, монстри сказали БОБу, що це незвичайний подарунок, після того як він з’їсть десерт, він отримає дещо «ульотний». Нетерплячий БОБ від щастя, що друзі зробили йому такий смачний подарунок, миттєво ковтнув весь торт цілком, не помітивши в ньому нічого дивного. Тепер желеподібний монстр перетворився в ходячу ядерну бомбу, яка може вибухнути в будь-який момент і монстри в жаху тікають від нього. Мультфільм Великий відрив БОБа (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможуть герої вибратися з полону і здійснити запланований втечу? Що станеться з БОБом і вибухівкою в його тілі? Дивіться анімаційний фільм і дізнайтеся відповіді на питання.

Режисер: Роберт Портер
В ролях: Сет Роген, Уілл Арнетт, Х’ю Лорі, Майк Мітчелл, Кіфер Сазерленд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress