загрузка...


Мрії збуваються, особливо, коли не звертаєш уваги на злостивців, а йдеш твердо по наміченій стежці, слідуючи за дороговказною зіркою. Мрії піддаються реалізації, якщо вогнище добра палає в серці, а віра в свої сили не покидає ні на мить. Міська корова, забула аромат сільських лугів і неквапливу життя за межею великого мегаполісу, завжди мріяла досягти неймовірного успіху і визнання таланту. Ось тільки оточуючі не розуміли її завзяття і всіляко намагалися не надавати значення запаморочливим ідеям мрійниці. Але одного разу снобам доведеться повірити в успіх наполегливої особистості. Відправившись в село, щоб відвідати родичів, Клара вирішує почати свою кар’єру в фермерських угіддях.

Адже обзавестися репутацією знаменитістю в селі – це перший крок до зоряного п’єдесталу великого світу. Але навіть в провінції існує безліч недоброзичливців, що не сприймають змін і щасливих персон. Корівці судилося обзавестися однодумцями і вперто доводити свою точку зору, а заодно і досягати бажаного.

Шлях відомої особистості сповнений перешкод і заздрісних недругів, але завжди закінчується перемогою сміливців, що не зламалися в процесі боротьби. Мультфільм Весела ферма (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лізі І. Осволл
Актори: Маріт Андреассен, Ода Осволл Аватсмарк, Матс Элдоэн, Хенриетта Фей-Шолль, Шарлотта Фрогнер, Стіг Дж. Хаген, Ян Мартін Йонсен, Сольвейг Клоппен, Аріф Салум, Фрітьоф Сохейм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress