Якщо людина не занадто привітний, дуже любить бурчати і скаржитися, можливо, він просто втратив те, що його у свій час робило щасливим. Варто лише подивитися хороший фільм або глянути вгору, щоб випробувати насолоду — але для когось це просто порожні слова. Оточуючі вважають Карла Фредриксена жахливою людиною. Витримати поруч з ним навіть пару годин — рівносильно подвигу. Більш буркотливого і постійно всім незадоволеного людини важко відшукати. Але, ні сусіди, ні соціальні служби, які збираються забрати Карла в будинок престарілих, не здогадуються, що у чоловіка є мрія, заради якої він готовий піти на відчайдушні вчинки.

В день, коли Карл Фредріксен повинен бути відправлений далеко від власного дому, над дахом дідка злітає не одна тисяча повітряних куль, які підносять власника будинку над усіма городянами. Мрія добратися до пагорба мрії, де Карл хотів побувати ще з дружиною, майже здійснена. Але неперевершену мрійливість ситуації обриває хлопчик Рассел, випадково потрапив на ганок Карла.

Чи зможе чоловік відмовитися від самої заповітної мрії, заради ледь знайомого хлопчика? І чим закінчиться подорож, яке обом здається найбільш ризикованим в їх житті? Мультфільм Вгору (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Піт Доктер, Боб Пітерсон
В ролях: Едвард Еснер, Крістофер Пламмер, Джордан Нагаї, Боб Пітерсон, Делрой Ліндо, Джером Рэнфт, Джон Ратценбергер, Девід Кей, Елі Доктер, Джеремі Лірі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress