Молода гоночна машина Віллі, з анімаційної стрічки «Віллі і круті тачки», встигла прославитися своїми перемогами в гоночних заїздах. У своєму містечку цей малий, не переможений чемпіон, який не поступився першого місця нікому з суперників. Одного разу в його історії трапляється великий казус, на трасі, він раптово втрачає керування і виявляється в річці. До такого удару долі на останньому колі, герой був абсолютно не готовий, адже тепер його бездоганна репутація була сильно підірвана. Роздратований поразкою, Віллі, довго шукає себе заняття і відправляється працювати простим таксі, а на зміну адреналіну гонок приходять пересічні будні простий робочої машини для перевезень не завжди задоволених клієнтів.

Весела вдача не дозволяє спортсмену сумувати, він знаходить собі маленьке захоплення з задоволенням обганяти прості машини. Ці пустощі трохи скрашують сумні спогади про колишню життя. Особливо тішить героя, здивовані обличчя машин, коли він хвацько обходить їх на міських дорогах. Але рутина змінюється торжеством душі миттєво, як раніше, все приходить в хаотичний занепад, коли наш герой випадково врізається в симпатичну італійську машинку. Мила дамочка не вміло намагається обуритися подією, що виглядає дуже забавно. Мультфільм Віллі і круті тачки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Колишній чемпіон відразу закохується і припиняє горювати про славне спортивному минулому, усвідомлюючи, що справжнє щастя приносить любов, а не чемпіонський титул. Тепер славна парочка, яка познайомилася при незручних обставин неймовірно щаслива і нерозлучна.

Режисер: Исри Крю
В ролях: Ерін Моріарті, Береніс Бежо, Баркхад Абді, Сара-Джин Лабросс, Дхануш, Жерар Жюньо, Сіма Бісвас, Мар Содуп, Стефано Кассетті, Абель Жафри

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress