Всіма улюблений і такий дивний ведмежа на ім’я Вінні, а також всі його приятелі не сидять на місці, вони продовжують рухатися вперед, адже рух — це життя. Але як же їм обійтися без пригод? Правильно, ніяк! Пригоди завжди супроводжують цим хлопцям і зовсім не залишають часу на відпочинок і смуток. Тепер їм належить відправитися на полювання. Тільки от об’єкт, який вони збираються переслідувати, не так простий. Полювати друзі мають намір на ужаснейшего звіра, що викликає почуття страху при одному його вигляді. Істота це стало справжньою легендою, адже про нього складаються різні історії і неймовірні розповіді.

Від нього виходять дивні і дивовижні звуки, так і сліди після нього залишаються якісь не зовсім звичайні. Своє розташування він знайшов прямо в лісі, в самій його частіше. Ім’я його — Слонотоп. І, хоча присутній у Вінні і його приятелів страх зустрічі з цим самим Слонотопом, зупинятися вони не збираються. Своєю метою вони ставлять повернення колишньої спокою в лісі, щоб атмосфера тут стала приємніше і краще. Мультфільм Вінні і Слонотоп (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але з якими сюрпризами і несподіванками їм доведеться зіткнутися на своєму довгому і болісному шляху? Про які речі їм доведеться дізнатися в ході цього своєрідного невеликого подорожі?

Режисер: Френк Ніссен
В ролях: Джим Каммінгс, Джон Фідлер, Микита Хопкінс, Кет Сусі, Кен Сэнсом, Пітер Каллен, Бренда Блетін, Кайл Стенджер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress