Мультфільм Вовки і Вівці 2: Хід свинею (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Давно очікуване продовження захоплюючої історії, в анімаційній стрічці «Вовки і Вівці», стало справжнім подарунком для маленьких глядачів, хто, раніше подивився неймовірні пригоди основного персонажа, Сірого вовка і його незвичайних пригод. А все починалося з того, як в одному казковому лісі жила зграя лютих і хитрих вовків, які періодично виходили зі своєї схованки, щоб пополювати на звичну для них видобуток, стадо овець, які паслися на соковитих луках недалеко від лісу.

Ця отара, під проводом дурного і недалекого барана, прекрасно усвідомлюючи небезпеку бути з’їденими вовками, продовжували пастися на зелених луках, де була сама соковита трава. У зграї же вовків, серед численних родичів, жив вовк на прізвисько Сірий, який досяг того віку, коли мав права претендувати на роль ватажка зграї, тим більше голова роду збирався піти, адже йому було чимало років. А ще Сірий мріяв приєднатися з красунею вовчицею Бьянкой, за якою він доглядав довгий час, однак сама героїня весь час відкладала весілля, через занадто легковажно і несерйозного характеру свого обранця. Що б виправити свою натуру, Сірий вовк, вирішує прийняти чарівне зілля, і стати самим серйозним і відповідальним вовком у всьому лісі. Мультфільм Вовки і Вівці 2: Хід свинею 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак сталося неймовірне подія, і наш герой, виявляється в тілі барана, ватажка отари овець. І що б повернути собі колишнє обличчя, вовку доведеться пережити чимало пригод, змінити свою сутність і домогтися миру між вовками і вівцями.

Режисер: Володимир Ніколаєв
В ролях: Олександр Петров, Єлизавета Боярська, Сергій Безруков, Катерина Іванчикова


загрузка...