Мультфільм Вовки і вівці: бе-е-е-зумное перетворення (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Карколомний пригодницький мультфільм під назвою «Вовки і вівці: бе-е-е-зумное перетворення», який можна дивитися безкоштовно онлайн, не залишить байдужими ні дітей, ні їх батьків. Цей мультфільм відправляє нас в густий ліс, прямо в дику зграю вовків, де, власне, і живе наш головний діючий персонаж, молодий, впертий і безтурботний вовк, якого звуть Сірий. Але це не просто вовк. Йому визначено стати ватажком зграї, так що звір особливо і не париться. Він продовжує розважатися і підколювати всіх інших. А ще він по вуха закоханий у молоду вовчицю Б’янку, і намагається за нею доглядати.

Життя йому здається безтурботним, але лише до тих пір, поки Сірий не зважився за допомогою магії змінити себе. Що характерно, чари спрацював, та ось тільки змінився Сірий зовсім не в ту сторону, куди планував. Тепер Сірий перетворився з вовка в самого звичайного барана, а його родичі не знають про настільки разючі зміни.

Загалом, щоб врятувати своє життя, свою овечу шкуру, головний персонаж вимушений відправитися до баранів, і вже там розробляти план, як повернути йому колишню життя. Мультфільм Вовки і вівці: бе-е-е-зумное перетворення 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Максим Волков, Андрій Галат
Актори: Олександр Петров, Єлизавета Боярська, Сергій Безруков, Катерина Іванчикова, Юрій Гальцев, Андрій Рожков, Тетяна Шитова, Діомід Виноградов, Андрій Бархударов, Дмитро Філімонов


загрузка...