Мультфільм завоював безліч нагород, серед яких аж дві статуетки «Оскара» нарешті отримає продовження до 2019 року. Снігова королева, Ельза, підкорила серця глядачів по всьому світу і не збирається зупинятися на досягнутому. Мультфільм зняли за мотивами відомої казки, «Снігова Королева». Однак, тут, королева не постали холоднокровною і владної володаркою, навпаки — це симпатична молода дівчина, якій не чужа любов, відданість і дружба. Почалася історія з того, як маленька Ельза, разом зі своєю молодшою ​​сестричкою Ганною, любили грати удвох, сховавшись від сторонніх очей.

Справа в тому, що у Ельзи був незвичайний дар. Вона могла створювати справжнісіньку зиму, прекрасні снігові картини і дарувати Ганні неймовірне веселощі, створюючи для неї крижаний парк розваг. З віком принцесі ставало важче справлятися зі своїми силами. До всього іншого, батьки дівчаток загинули, і Ельза зійшла на престол, що повністю повинно було виключити її чарівну здатність. Як відомо, природа не може бути обманута і молода королева одного разу не впоралася зі своїми силами і заморозила всі королівство. Усвідомивши, що створила, головна героїня йде подалі від усіх, щоб уберегти від своєї жахливої ​​мощі. Для Анни такий хід подій категорично неможливий, і дівчина відправилася зі своїми друзями на пошуки Ельзи. Анна, як ніхто інший, досконало знала сестру і була впевнена в тому, що зможе допомогти навчитися справлятися зі своїми емоціями і силами. Мультфільм Холодне серце 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У другому фільмі, улюблені герої вже постануть подорослішали після подій в першій частині. Ельза і Анна стануть справжнім благом для Королівства, але без пригод ці дві дівчини не обійдуться.

Режисер: Кріс Бак, Дженніфер Лі
Актори: Крістен Белл Джош Гад Ідіна Мензел

загрузка...