Мультфільм Хороший динозавр (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головним персонажем у захоплюючій мультиплікаційної кінокартини виступає Арло. Він є маленьким бронтозавром, і за сумісництвом найменшим у родині, оскільки з’явився на світ останнім. Не так давно йому виповнилося одинадцять років, але незважаючи на свої юні роки, він намагається чинити батькам різного роду підтримку і допомогу. Він би хотів допомогти їм з сімейною фермою, але тільки ніяк не може побороти власні страхи, адже з раннього віку він дуже сильно боїться всього. В один прекрасний день маленький герой абсолютно несподівано виявляється у швидкій річці, після чого стрімке водяний потік вносить його як можна далі від рідних і близьких.

Тепер йому належить зробити все для того, щоб врятувати власне життя і повернутися в рідний будинок цілим і неушкодженим. Як би він не хотів, але страхи доведеться побороти, адже навколо нього незвідані, нові і лякаючі місця. На шляху додому Арло набуває знайомство з хлопчиком з людського роду. Він не вміє розмовляти, а тільки гарчить і смішно пересувається рачки. Мультфільм Хороший динозавр (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Майже все своє життя вона проживає в дикій природі, постійно бореться за власне життя і ховається від небезпеки, що насувається. Хлопчик погоджується стати провідником для динозаврика. Незабаром вони стають кращими і відданими друзями.

Режисер: Пітер Сон
В ролях: Джеффрі Райт, Френсіс МакДорманд, Маліа Нипай-Паділья, Райан Типл, Джек МакГроу, Маркус Скрибнер, Реймонд Очоа, Джек Брайт, Пітер Сон, Стів Зан


загрузка...