Ця історія зародилася більше тисячі років тому, коли по землі блукали чотири страшних звірів, які наводили страх і жах на всіх землян. Їх зміг зупинити тільки вітер, а точніше люди, які володіли його енергією у вигляді магії. Довгі роки заклинання передавалися від одного хранителя магії до іншого, з покоління в покоління. І ось, прийшов час, коли давнє зло прокинулося. Тепер доля всього людства знаходиться в руках молодого хлопця, який не схожий на героя.

Вся справа в тому, що він успадкував секрет стародавньої магії від свого предка. Тисячі років тому чотири звіра давніх часів наводили жах на людей, але знайшлися герої і заточили страшних чудовиськ за допомогою таємної магії вітру. З тих пір пройшло багато часу, людство не знало таких бід і забуло рятівну магію. А тепер одне з чудовиськ прокинулося, і воно дуже зло. Головний герой мультфільму Лан Хв завжди мріяв стати великим героєм, але проблема в тому, що хлопець сліпий від самого народження. Але одного разу, дивним чином, зір повертається до нього. За дивним збігом обставин саме в його руках знаходиться доля світу.

За дивним збігом обставин порятунок світу від руйнування знаходиться в руках юнака, який виріс без батька, але добре запам’ятав секрет, який той йому розповів. Мультфільм Хранителі вітру (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: До Лю
В ролях: Лу Чжисин, Янь Мэнмэн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress