У селі під назвою Йолоп все також триває покійна життя маленьких вікінгів і їх улюблених друзів драконів. Тут всі вже звикли до такого існування, тому що така дивна дружба триває роками і не несе в собі ніякої небезпеки для вікінгів. Принаймні, до недавнього випадку всі були глибоко в цьому впевнені. Але в селі сталася страшна пожежа, яка призвела до неймовірних руйнувань. Поки всі шукають зловмисника, Вікінг на ім’я Плевака заявив іншим, що головний лиходій, який скоїв пожежу в їх маленькому селі-дракон на ім’я Костолом. За його словами, лиходій мешкає на іншому острові і представляє для їх життя велику небезпеку. Однак ніхто з жителів не повірив Плеваке, адже стільки років вже існує дружба їх з драконами.

Для чого якомусь дракону знищувати їх село. Але Вікінг на ім’я Іккінг, який теж дружить з драконом Беззубиком, засумнівався в безпеці такої дружби. Він вирішив разом з Плевакой і декількома друзями відправитися на той острів і перевірити, чи відповідають правді слова маленького Плеваки, і варто вікінгам побоюватися драконів, з якими вони вже багато років дружать. Иккинг хоче сподіватися, що їх дружбу з Беззубиком ніщо не зможе зруйнувати. Тварини, що так щільно увійшли в життя вікінгів несподівано відчули на собі серйозну загрозу. Мультфільм Як приручити дракона 3 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони почали просто зникати. Наїзникам, стурбованим подібним розвитком подій зовсім не хочеться втрачати вірних товаришів. Тому, їм доведеться знову дружно взятися за справу і розібратися в причинах подібних подій.

Режисер: Дін ДеБлуа
Актори: Кейт Бланшетт, Джерард Батлер, Джона Хілл, Кіт Харінгтон, Крістен Уіг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress