Лу-маленька мешканка Шанхаю, що володіє невгамовною енергією і великою допитливістю, через яку часто стає учасницею цікавих історій. Доброзичлива дівчинка має безліч друзів, але з родичами взаємини складаються непрості. Уникаючи сімейних негараздів, Малятко любить усамітнюватися на даху, спостерігаючи за незвичайними явищами, що відбуваються в Зоряних небесах. Одного разу, відправившись в своє секретне, відокремлене містечко, дівчинка виявила там дивного, непроханого гостя.

Невідоме, доброзичливе створіння виявилося справжнім йєті. Спочатку величезна, білосніжна істота викликала у переляканої Лу неконтрольований страх, який швидко пройшов після більш близького знайомства з добрим, людиноподібним велетнем. Новий знайомий повідав маленькій подружці, що мешкає у високогір’ї Гімалаїв серед засніжених лісових масивів. Вроджене цікавість підштовхнула його здійснити подорож у віддалені місця, щоб познайомитися з особливостями людського світу. Мультфільм Єті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак тут довірливого Єті чекали великі неприємності після зустрічі з людьми, які побажали зловити незвичайного мешканця гір, щоб використовувати для особистого збагачення.

Режисер: Джилл Калтон, Тодд Вілдерман
Актори: Альберт Цай, Хлоя Беннет, Сара Полсон, Едді Іззард, Тензінг Норгай Тренор, Мішель Вонг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress