Мультфільм Юні титани, вперед! 3 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Команда юних титанів, згадуючи за перекусом колишні подвиги, постійно відволікають своїм чавканьем таємничу Рейвен від перегляду улюбленого мультсеріалу про милих пегасів. Галасливі хлопці ніяк не можу зупинитися, адже поглинання смачних бутербродів, зроблених енергійним лідером Робіном, викликають у них не бувалий захват. Тоді чарівниця придумує підступний план, як позбутися від настирливих колег, щоб благополучно додивитися цікавий мультфільм.

Як тільки амбітні герої, нарешті, доїдають, вона починає їм розповідати про легендарного сендвічі влади, який прихований від сторонніх очей, щоб лиходії не змогли забрати його унікальну силу. Спочатку здивовані підлітки не довіряють її словами, вважаючи, що вона все придумала, але, побачивши докази існування артефакту, негайно пускаються на його пошуки. Але за мить повертаються, адже де шукати вони абсолютно не знають. Зробивши відважним друзям певні підказки, згідно з якими кожного потрібно знайти свій інгредієнт, щоб згодом возз’єднати його воєдино, яку надихнули дівчина включає програму і віддається довгоочікуваного насолоди.

Тим часом відправилися в небезпечні пригоди школярі намагаються відвоювати чарівні частини, необхідні для створення ексклюзивного гамбургера. Чи вдасться безстрашним напарникам досягти бажану ціль або загадкова подруга просто все вигадала? Мультфільм Юні титани, вперед! 3 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Peter Rida Michail, Luke Cormican, Скотт О’брайен
Актори: Грег Сайпс, Скотт Менвиль, Харі Пейтон, Тара Стронг, Хинден Уолш, Лорен Том, Кевін Майкл Річардсон, Джон Ді Маджіо, Peter Rida Michail, Ешлі Джонсон


загрузка...