загрузка...


В черговий раз, цей світ відкрив нову легенду про таємничий артефакт древніх часів. Звичайно ж, не дивлячись на всю секретність даних, інформація просочилася в злочинний світ. І тут же, все вирішили заволодіти цим невідомим предметом бо його володар, може стати наймогутнішою людиною. Що буде дуже погано для Землі і її мирного населення. Звичайно ж, уряд не може допустити, що б злі руки заволоділи подібної реліквією. Але судячи з усього, справа має бути дуже небезпечне, а з цієї причини, агентів безпеки буде занадто мало, для такої складної операції.

У цій справі, знадобляться люди, чиї здібності, перевершують і вражають своїм розмахом. Їм потрібні супергерої, але на жаль, в уряду є тільки купка злочинців-антигероїв. Благо саме з метою порятунку світу вони й існують. Звичайно ж, Загін Самовбивць робить свою завдання не за безцінь. Адже їхня праця і порятунок людей, це шлях до свободи. І якими б вони лиходіями були, саме їм і доведеться подбати про порядок у цьому світі. Всі вони, видатні особистості злочинного світу, наділені неповторними талантами.

На їхньому шляху, встануть вороги, не менш цікаві. Саме конкуренція в цій справі, складе для Загону, незабутня пригода. Мультфільм Загін самогубців: Суворе покарання (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сем Лью
В ролях: Крістіан Слейтер, Сі Томас Хауелл, Тара Стронг, Ванесса Вільямс, Даня Рамірес, Біллі Браун, Ліам Макінтайр, Крістін Бауер, Меттью Мерсер, Гідеон Емері

загрузка...