Зовсім недавно Родді був декоративною щуром, що живе в будинку, любила затишок і уважавшей в людях хороші манери. Життя протікала в прекрасному місті Лондон, а якщо бути точніше, то в одному з найкращих його районів. Таке життя йому подобалася, що в ній міняти, він зовсім не хотів, все тихо йшло своєю чергою. Про будь-які подорожі він і не думав навіть. Вообщем, як відомо, життя — штука непередбачувана, бажаннями Родді вона зовсім не цікавилася, тому в один прекрасний момент тому доводиться покинути вже обжите і звичне для нього місце проживання. Трапляється це подія в день появи в стінах будинку нікого Сіда — злої і підступної каналізаційної миші.

Та вважала, що життя тут набагато краще ніж там, у каналізації. Проходить деякий час, Родді збирається змити непроханого гостя в унітаз, але випадковим чином сам потрапляє у світ каналізації. Цього він ніяк чекати не міг. Потрапивши сюди, той зрозумів, що тут, під землею, у них розташовується цілий світ зі своїми правилами і законами, населений великою кількістю різноманітних мешканців.

Намагаючись знайти вихід звідси, той зустрічається з Ритою, такий же пацюком, як і він сам, стійкою і непохитною. Тут то і починаються пригоди. Мультфільм Змивайся (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Бауерс, Сем Фелл
В ролях: Х’ю Джекман, Кейт Уінслет, Іен МакКеллен, Жан Рено, Білл Найі, Енді Серкіс, Шейн Річі, Кеті Берк, Девід Суше, Міріам Маргуліс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress