Мультфільм Зоопаркові Війни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет мультиплікаційного фільму «Зоопаркові Війни» розгортається в альтернативному всесвіті, де живуть виключно одні тварини. Одного разу щось пішло не так і доля всього всесвіту, а точніше всього галактичного зоопарку, опинилася в руках звичайного лона, тільки він може врятувати положення. Справа в тому, що одного разу на зоопарк напала страшна міжгалактична щур, яка намагається отримати під свій контроль всю галактику. Одного разу Том став свідком жорстокого вбивства лева, який просто намагався втекти.

Хлопець більше не міг допустити смертей і прийняв рішення звільнити тварин. Разом з друзями, герой починає виводити їх з клітин і прилаштовувати до місцевих жителів. Люди розуміли ситуацію і погоджувалися допомогти, правда була заковика — куди прилаштувати улюбленого слоненя? Адже навіть у маленькому віці він був неймовірних розмірів…

У світі, де тварини керують всесвітом, тільки один слон може врятувати весь галактичний зоопарк від злої щури, перш ніж вона отримає контроль над усією галактикою. Мультфільм Зоопаркові Війни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Еван Тремел
В ролях: Боббі Максвелл, Білл Оберст-Молодший, Kj Schrock


загрузка...