Мультфільм Зоотрополіс 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зайчиха Джуді з самого раннього дитинства плекала мрію, яка загрожувала назавжди залишитися нездійсненною. Всупереч думці оточуючих і здоровому глузду, вона хотіла стати поліцейським інспектором. Але, в світі де ще не так давно хижаки пожирали своїх менш лютих побратимів, складно уявити в ролі служителя порядку когось менших розмірів ніж слон. Так що, батьки не надто переживали, розуміючи всю безперспективність її прагнень. Життєрадісна Джуді не з тих, хто пасує перед труднощами. Ледь досягнувши повноліття, вона спрямовується в Зверополис. Місце, де кожному надається шанс схопити удачу за хвіст. Потрібно лише постаратися. І вона прикладає всі свої сили.

Насилу, їй все ж вдається здати необхідні тести і виявитися першою представницею свого роду в поліції. Тільки начальство зовсім не радо такому поповненню і відправляє непомірно ініціативного новачка виписувати штрафи за неправильну парковку. Тут, вона зустрічає свого старовинного знайомого. Лис Нік, дрібний шахрай, що промишляє різними аферами. Мультфільм Зоотрополіс 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він не погано обізнаний в тому, що відбувається на вулицях міста. Тому, коли добропорядні жителі починають безслідно зникати, йому доводиться стати мимовільним напарником зайчихи.

Режисер: Байрон Ховард, Річ Мур, Джаред Буш
Актори: Джінніфер Гудвін, Джейсон Бейтман, Ідріс Ельба, Дженні Слейт, Нейт Торренс, Бонні Хант, Дон Лейк, Томмі Чонг, Дж.К. Сіммонс, Октавія Спенсер


загрузка...