Дитячі пустощі завжди призводять, до якихось небезпечних наслідків, ось так сталося і в цій сім’ї. У них було троє дітей, Юля, якій 13 років, і двоє близнюків, хлопчик і дівчинка 8 років. Менші, відрізнялися особливою активністю, чого не можна було сказати про те, що серйозною їх старшій сестрі. Одного разу, малі втекли з дому, коли в хаті була одна Юля. Дівчинка кинулися за ними, і знайшов їх аж на злітній смузі, яка була розміщена недалеко від їхнього будинку. Діти сідали у вертоліт, який повинен був злетіти, і Юля встигла заскочити разом з ними.

Їм чудесним чином вдалося долетіти і посадити вертоліт десь дуже далеко від дому, як зрозуміли хлопці. Навколо був сніг і одна маленька хижинка. Ось з цього моменту і почалися пригоди дітей в Арктиці, дуже небезпечні для їх життя. Вони могли загинути від усього, і від великого морозу, який там постійно, і від суворих білих ведмедів, що водяться там і харчуються м’ясом. Фільм Белль і Себастьян: Друзі навік (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кожен день для цих дітей став небезпечним, але повним пригод. Але вони, з дня в день, не переставали чекати якогось порятунку, щоб від сюди повернуться додому, до рідних улюбленим батькам.

Режисер: Кловіс Корнійяк
Актори: Фелікс Боссюе, Чеки Каріо, Кловіс Корнійяк, Тьєррі Нёвік, Марго Шательє, Андре Пенверн, Анн Бенуа, Лілу Фогля, Наель Томас, Октав Боссюе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress