Перша хвиля навмисного відключення електрики катастрофічно залишила за собою тотальну імлу. Великі підстанції були навмисне пошкоджені. Почався хаос і усвідомлення людської вразливості. Але це тільки підготовчий, страхітливий етап. Від другого випробування, ознаменованого явищем найсильнішого цунамі, встигли врятуватися лише обрані. Усе узбережжя змито гігантським потоком бурхливої ​​води. Третя катування прийшла в образі епідемії. Смертельний вірус вбиває всіх без розбору.

Практично вся людська популяція знищена. Четверта руйнівна стадія стерла всі існуючі цивілізовані закони. Якщо хочеш вижити в таких умовах — не довіряють нікому! На черзі страшна п’ята хвиля, яка віщувала смерть і спустошення. Агресивна інопланетне вторгнення не принесло нічого доброго для Землі. Запанувало подобу кам’яного віку. Налякана Кессі Салліван, шістнадцятирічна дівчинка, залишилася в живих. Вона відчайдушно шукає зниклого брата, Семмі. Її супутник — плюшевий ведмедик. Більше у беззахисною малятка нікого немає. Зате у неї є план і дитяча віра в те, що скоро вона знайде рідну людину.

Але безсердечні і кровожерливі прибульці щомиті погрожують вбити Кессі. Нещасної доводиться ховатися від жорстоких ворогів. Порятунок приходить з Еваном Уокером. Фільм 5 хвиля (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дж. Блейксон
В ролях: Тоні Револорі, Лів Шрайбер, Хлоя Грейс Морец, Маккау Міллер, Марія Белло, Рон Лівінгстон, Майка Монро, Алекс Роу, Нік Дж. Робінсон, Меггі Сіфф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress