Аладдін-середньостатистичний злодюжка, який проживає в бідному районі Аграби. Юнак мріяв побувати в палаці і зустрітися поглядами з принцесою, але друзі сміялися над необдуманим бажанням, вважаючи це абсурдом. Якщо дивитися фільм в хорошій якості вийде переконатися, що хлопчина намагався вірити в диво. Настає момент, коли мрія реалізовується. В одній з вузьких вулиць міста вдається зіткнутися з красунею Жасмин. Цілий день новим знайомим доводиться тікати від варти, стикатися з труднощами, а з настанням темряви з’ясовується – поруч знаходиться принцеса.

Періодичне спілкування двох людей з різних соціальних кіл допомагає знайти справжню любов. Хлопці починають думати про весілля, але в плани героїв фільму «Аладдін» втручається Джафар. Візир султана готовий опинитися на місці правителя, а падишаха відправити в тюремну камеру. Спроби звернути на себе увагу Жасмин залишаються без наслідків, тому хитрунові потрібно позбутися від вуличного хлопчиська, що представляє для нього велику загрозу. Радник правителя розповідає про таємничу печеру, де заховані скарби.

Якщо юнак їх знайде, то отримає дозвіл на одруження з спадкоємицею престолу. Наївний хлопчина ту годину поспішає в дорогу, не розуміючи, що це пастка. Фільм Аладдін (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гай Річі
В ролях: Мена Массуд, Навід Негабан, Наомі Скотт, Уілл Сміт, Марван Кензарі, Нуман Аджар, Біллі Магнуссен, Назим Педрад

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress