загрузка...


Фільм «Аліса в країні чудес» 2010 смотреть онлайн безкоштовно. Досі життя міс Кінгслі було спокійним і нормальним, до фатального дня, коли її батьки зважилися влаштувати вечірки з приводу дня народження. На святі казково багатий, але надмірно дурний і гордовитий Хеміш намір попросити її руки. Правда молоду леді це скоєно не радує і він просто втікає з торжества. Вибігши на галявину, вона зауважує дивного кролика одягненого в костюм і носять годинник.

Недовго думаючи дівчина відправилася за ним, пробігши через луг, героїня побачила перед собою, як тварина сховалася в норі, куди вона вирішила заглянути. Таким чином, він виявляється в цьому проході і довгий час летить вниз і м’яко приземляється, виявляючи, що опинилася в чужій реальності. Здивуванню її немає меж, і дівчина абсолютно не розуміє, як вибратися з цього дивовижного світу, де панують інші закони, непідвладні здоровій логіці. Спочатку це сильно лякало Алісу, але зараз вона просто вражена місцевими чудовими пейзажами і дивовижними мешканцями, що втягують її в різні авантюри і пригоди, яким вона рада.

Але в цьому чарівному державі присутні і менш доброзичливі створення, які не бажають бачити людину тут, і намагаються всіляко досадити їй. Фільм Аліса в країні чудес (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тім Бертон
У ролях: Міа Васіковська, Джонні Депп, Хелена Бонем-Картер, Алан Рікман, Майкл Шин, Енн Хетеуей, Стівен Фрай, Кріспін Гловер, Крістофер Лі, Тімоті Сполл, Ноа Тейлор, Метт Лукас, Мартон Чокаш, Елінор Томлінсон

загрузка...