Фільм Арчі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейний фільм онлайн «Арчі 2016» розповість про незвичайну собаці стала справжнім другом для головної героїні. Нещодавно дівчинка пережила серйозну втрату, її батько і мати загинули, а їй довелося переїхати до свого дядька в маленьке містечко. Провінційна місцевість і її жителі не відрізнялися пафосом, що не можна сказати про тутешніх підлітків. Ізабелла подружилася з помічником дядька, на ім’я Аарон, а ось його подружки Ліндсі, поставилися до дівчинки з презирством, вирішивши періодично влаштовувати їй підступні підколи.

Терплячи невдачі Ізабель відчувала себе самотньою, адже любов Пола не замінить батьків і в день, коли вона сиділа і сумувала про нещасну долю, до неї підбіг песик і попросив поїсти. Так-так саме попросив, самим людським голосом. Спочатку Саліван подумала, що це галюцинації викликані депресією, але чотириногий швидко переконав її в зворотному. Чудо песик мав унікальними якостями: бігала зі швидкістю світла, мала рентгенівський зір і ще маса різних функцій, які могли бути хіба що у робота, чим саме A.R.C.H.I.E. і був. Його розробила жінка-науковець, але його викрав злодюжка, знаючи про надздібності собаки і змушуючи його допомагати провертати злодійські справи. Волею випадку Арчі вдалося втекти і ось тепер у нього нова і добра господиня. З цих пір життя Ізабель зміниться, новий друг створює масу веселих і курйозних ситуацій. Не менш кумедним є та обставина, що одного разу чотирилапими «термінатор» закохався в собаку поводиря.

Але не варто сподіватися на те, що корпорація, яка бере участь в розробці робота прирівнюється до військового зброї, не стала шукати пропажу. Тому у героїв наступають захоплюючі часи з відвоювання справжнього друга і боротьбою з «Кібердженікс». Фільм Арчі (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Робін Данн
В ролях: Майкл Дж. Фокс, Кетрін Ізабель, Джонатан Уайтселл, Сара Дежарден, Робін Данн, Лаура Абрамсен, Фред Эвануик, Фэрра Авіва, Лео Фафард, Каван Каннінгем


загрузка...