Фільм Артеміс Фаул (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія фільму розповість вам про дивовижного дванадцятирічного хлопчика вундеркінда, зі злочинної династії Фаулів. Як і всі юні хлопчаки, Артемій мріє знайти казковий, прихований від загального огляду світ фантастичних істот, таких як: пікс, гноми, ельфи, тролі, спрайт, кентаври, так як вважає, що чарівні створіння причетні до зникнення його батька. Удача на його боці. Скориставшись наводкою товариша, команда прямує в Хошимін разом з вірним слугою Дворецьки, юний злочинець викрадає Фею-пікс, у якої виявляє книгу. Розшифрувавши написи, вони дізнаються, що магічний народ покидає підземелля раз в два-три роки, щоб поповнити запаси чарівної сили і в цей момент вони беззахисні.

У цей час зі столиці підземного царства тікає троль, офіцер Елфі повинна його зловити. Відправившись на небезпечне завдання, вона витрачає всі свої сили і тепер необхідно зробити ритуал. У цю годину його прислужник бере її в полон. Тепер в їхні плани входить обміняти полонянку на тонну золота. Відважний капітан, Холлі Шорта, з підрозділу ЛЕППРКОНом, разом з ельфійськими воїнами, намагається взяти штурмом особняк, в якому знаходиться невільниця. Так як сонячні промені відлякують воїнів, а скоро Світанок, військо осаджує маєток, намагаючись послати лазутчиків.

Але без запрошення господаря увійти в людське житло не так-то просто, тому все зводиться до одного, вбити Артеміс Фаула , і звільнити свою соратницю. Фільм Артеміс Фаул (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кеннет Брана
В ролях: Хонг Чау, Міранда Рэйсон, Джуді Денч, Джош Гад, Нонсо Анози, Фердия Шоу, Едріан Скарборо, Лара МакДоннел, Нікеш Пател, Джош МакГуайр


загрузка...