Фільм Атлантида (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Атлантида онлайн являє собою фантастичний фільм який повідає вам історію простого чоловіка, який вже багато років працює в скромній фірмі. Він був досить хорошим співробітником, і завжди добре виконував свою роботу. Здавалося, що хлопця повинні найближчим часом підвищити на посаді, але цього не відбувалося. Він продовжував працювати, не особливо заглядаючи в майбутнє. Одного разу, в фірмі пройшов слух, що намічається велике скорочення штату. Чоловік розуміє, що якщо його звільнять, на цьому життя можна буде закінчувати, бо йому ще необхідно виплачувати значні суми за кредитами.

Керівництво компанії пропонує комусь із співробітників фірми відправитися на острів, де необхідно виконати ряд досліджень. Спочатку не спостерігалося велику кількість бажаючих, але трохи пізніше наш герой вирішує, що повинен відправитися на острів саме він. Це була хороша можливість заявити про свої амбіції керівництва, а також заробити значну суму, яка зараз так необхідна. Ну і звичайно, це шанс побути далеко від кредиторів, регулярно нагадують про наявний борг. Місцевий житель виявляється не сильно доброзичливим.

Подивіться фільм, щоб побачити те ж саме, що і чоловік, тільки недавно прибув на острів. Ви точно не пошкодуєте, що подивилися картину. Фільм Атлантида (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ксав’є Жансена
В ролях: Девід Оукс, Аура Гаррідо, Бен Темпле, Джон Бенфілд, Рей Стівенсон


загрузка...