Дії картини відправляють глядачів в маленький французький гірське селище. На дворі йде 1945 рік, рання весна. Село, як і весь світ святкує довгоочікуване завершення, яка тривала шість довгих років. Головна дійова особа фільму — Себастьян. Про нього і піде розповідь. Він народився ще до війни, і сьогодні він відзначає своє десятиріччя. Головна його, як і Бель, мрія – це довгоочікуваний приїзд Анжеліни додому. Але до великого горя, вони дізнаються, що Анжеліна не повернеться. Її літак, на якому вона поверталася додому, зазнав аварії недалеко біля альпійських гір.

Всі жителі села, крім дідуся Цезаря, давно не вірять в те, що хто-небудь з пасажирів того літака міг вижити, і вважають мертвою дівчину. Себастьян знайомий з П’єром. П’єр – це єдина людина у всьому світі, який може допомогти маленькому Себастьяну знайти Анжеліну. Що б врятувати дівчину хлопчик, на ім’я Себастьян, повинен пройти безліч небезпек, не простих ситуацій і витримати всі біди, з якими він залишиться один-на-один. Фільм Белль і Себастьян 2: Пригода триває (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Пройшовши всі ці випробування, хлопчик дізнається велику таємницю. Ця таємниця, можливо, назавжди змінить його життя. Хлопчик може розраховувати лише на допомогу свого вірного собаки Белль. Що ж сказати? Пригоди тривають…

Режисер: Крістіан Дюге
В ролях: Фелікс Боссюе, Чеки Каріо, Тьєррі Невик, Юрбен Канселье, Марго Чатели, Thylane Blondeau

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress