Фільм Белль і Себастьян, пригода триває (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет представленої пригодницької кінокартини «Белль і Себастьян, пригода триває» розвивається восени 1945 року десь у Франції. Десятирічний Себастьян, головний герой фільму, і його вірний друг собака Белль, разом з іншими жителями села святкують велику перемогу. Але, окрім святкування, юні герої картини з нетерпінням чекають повернення Анджеліни, яка повинна незабаром прилетіти в рідні краї. От тільки замість дівчини, до хлопців приходить сумна звістка, літак, в якому летіла Анджеліна, зазнав катастрофи і впав десь за альпійських лісах. Всі жителі села і родичі думають, що дівчина загинула, але хлопець відмовляється в це вірити.

Головний герой готовий відправитися на пошуки, але для цього йому необхідний хороший провідник, який знає всі стежки в цих диких місцях. Цезар, дідусь Себастьяна, знає таку людину, яка зможе впоратися з виниклою проблемою, і вмовляє його допомогти хлопцеві. Фільм Белль і Себастьян, пригода триває (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У рятувальників вийде дуже важким, наповненим всілякими небезпечними пригодами, але це не може зупинити їх. Що ж очікує в кінці цього пригоди головних героїв картини, чи зможуть вони відшукати зниклу родичку?

Режисер: Крістіан Дюге
В ролях: Фелікс Боссюе, Чеки Каріо, Тьєррі Невик, Марго Чатели, Thylane Blondeau, Юрбен Канселье, Жозеф Малерба, Люди Букен, Jeffrey Noel, Фрідерік Епо


загрузка...