Що б ви робили, опинившись в невідомій місцевості і не знаючи, що робити і куди йти? Саме про таку ситуацію і розповість фільм «Біжить в лабіринті», трохи трилер, трохи фантастика і трохи молодіжна антиутопія. Це історія про підлітка на ім’я Томас, який опинився у величезному лабіринті, абсолютно не пам’ятаючи, як він туди потрапив. Намагаючись знайти вихід, юнак зустрічає таких же молодих хлопців і дівчат, які теж не можуть дати відповіді, що це за місце і що вони всі там роблять. Деякі з них намагаються вибратися вже роками, але все безрезультатно.

Багато хто вже втратили надію на порятунок і приймають навколишні стіни як належне, вважаючи першочерговим завданням не пошуки виходу, а можливість вижити. Так була заснована громада з дуже символічною назвою «Притулок», де кожен, хто потрапив у лабіринт, міг знайти місце для ночівлі і хоч трохи їжі для себе, а харчуватися доводилося лише тим небагатьом, що вдавалося виростити на землі. Час минав і надія згасала все більше. Фільм Біжить в лабіринті (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Та й моторошні мешканці цього дивного світу і рухаються стіни, що кожен день змінювали структуру всього лабіринту, не дуже сприяли підняттю духу. Але одного разу до них потрапляє дівчина Тереза з загадковою запискою, і надія знову вселяється в серця в’язнів.

Режисер: Уес Болл
В ролях: Ділан о’брайен, Томас Сенгстер, Кая Скоделарио, Уілл Поултер, Гі-хон, Блейк Купер, Амл Амін, Алекс Дж. Флорес, Джейкоб Латимор, Патришия Кларксон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress