Фільм Бобот і енергія Всесвіту (2018) дивитись онлайн в HD якості


Можете собі уявити планету без електрики? Це справжня катастрофа, яка викличе паніку у людства, адже люди і уявити не можуть, що насправді їх буде чекати, якщо вони позбавлятися найважливішого на їхню думку ресурсу. Але саме з такою проблемою довелося зіткнутися людству з не настільки віддаленого майбутнього. Поки всі панікували, а уряд судорожно намагався придумати, що ж їм робити і як уникнути катастрофи, адже без електрики вони втратять все, у планети вже з’явився свій спаситель, який правда погано розуміє, що йому потрібно робити, щоб запобігти зникненню важливого ресурсу.

Вадику всього дванадцять і він опиняється у вирі цих подій, хлопець впевнений, що якщо візьме ситуацію в свої руки, то безсумнівно впоратися з усім, що тільки його чекає. До того ж працювати над планом порятунку світу він буде разом зі своїм новим товаришем, інопланетянином Боботом, який з легкістю маскується під трансформаторну будку, а тому люди навіть не здогадаються, що це він.

Хлопцям доведеться непросто і їх чекатимуть дуже небезпечні пригоди. Однак чи зможуть вони впоратися з такою складною місією і постаратися запобігти зникненню електрики на планеті? Фільм Бобот і енергія Всесвіту (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Максим Ксєнда
В ролях: Тарас Шевченко, Віктор Григор’єв, Володимир Ращук, Арсен Шавлюк, Іванна Бородай, Ігор Мірошниченко та інші


загрузка...