Фільм Брати вітру (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету виявляється хлопчисько Лукас, батько якого зараз переживає велике горе – померла його дружина. І всі ці муки дістаються і дитині, адже йому неймовірно важко дивитися на те, як страждає рідна людина. Єдине, що зараз радує головного героя, це маленький орлятко, який мало не загинув, але саме завдяки Лукасу залишився живий. Так як птах сама не може літати, поки не загояться всі її рани, хлопчисько вирішує почати доглядати за орленком. Час йде, птах починає почувати себе все краще – тепер вона стала гордим і сильним орлом, справжнім хижаком, якого ніхто не зможе поранити.

І ось, коли орел остаточно одужав, Лукас зрозумів, що пора йому відлітати. Але засмучуватися Лукасу не довелося, адже дружба між ним і орлом продовжить існувати – птах не забула того, хто врятував їй життя. Тим часом у Лукаса починаються перші підліткові проблеми, як це часто буває у хлопчиків. Головному героєві доводиться справлятися з такими проблемами, про існування яких ще кілька років тому він навіть не підозрював.

Тим не менш, дитина не сумує і прикладає максимум зусиль для того, щоб впоратися з усіма труднощами, як би це важко не було. Фільм Брати вітру (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Херардо Оліварес, Отмар Пенкер
В ролях: Жан Рено, Мануель Камачо, Тобіас Моретті, Ева Куен


загрузка...