Весільні подорожі, романтичні поїздки за кордон, сімейні тури по Європі – ці інші види відпочинку пропонує клієнтам Марго, яка делікатна щодо підбору програми для всіх відвідувачів її прекрасного туристичного агентства. Вона живе тим, що щодня винаходить все нові маршрути для допитливих мандрівників і відпочиваючих «зі стажем». Самотня, але хапка жінка відмінно справляється з прибутковим бізнесом, де немає місця особистого життя і серйозних стосунків. Та й до чого їй прихильності, якщо у неї немає навіть часу на дзвінки рідним і спілкування з подругами.

Весь вільний час героїня присвячує улюбленій справі, яка відплачує їй тим же: прибуток і розвиток відкривають для успішної начальниці привабливі перспективи. Ось тільки на конкурентному майданчику є компанії, які не проти перехопити ініціативу. Щоб випередити своїх суперників, вона розробляє план, згідно з яким три її вірних поплічниці відправляються в тривале турне на розвідку. Фільм День подяки (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Аліна, Женя, Юля – симпатичні і дуже авантюрні особистості, а значить і з дорученням Марго вони впораються без труднощів. Ось тільки у холеричних осіб є один мінус: любительки пригод магнітом притягують неприємності.

Режисер: Кірк Р. Тетчер
В ролях: Мері Стінберген, Джей Херрінгтон, Грем Верчир, Гейб Хаут, Женев’єв Бюкнер, Різ Олександр

загрузка...