Багато старі люблять розповідати різні небилиці про свою молодість. Так було і з дідом звичайного, абсолютно нічим особливим не виділяється хлопчаки на ім’я Джейкоб. Старий любив розповісти онукові на сон грядущий різні фантастичні вигадки про дивних дітей, які могли говорити з рослинами, парити під хмарами, володіли телепатією або просто були невидимими. Хлопчик обожнював ці казки і шкодував улюбленого дідуся, якого всі навколишні вважали божевільним.

В один сумний день дід хлопчика вмирає і залишає онуку дивне спадщина. Воно полягає в листі від одного з жителів того самого дивного будинку, де виріс його дідусь. Ваблений страшної і такий чарівної таємницею, Джейкоб відправляється на таємничий острів, щоб знайти будинок дивних дітей. Довгий час його спроби відшукати заповітне місце не приносять ніякого результату. І ось зовсім випадково він знайомиться з миловидної дівчинкою, місцевою мешканкою. Між ними зав’язується дружба, заснована на якийсь глибинної симпатії. Хлопчик ще не розуміє, що подруга з’явилася в його житті не просто так. А тим часом з нею пов’язано безліч таємниць і чудес. Одного разу дівчинка запрошує свого нового друга покататися на човні. Під час морської прогулянки вона скидає з ніг важкі босоніжки і стрибає в воду. Джейкоб, вирішивши, що подружка вирішила скупатися, пірнає за нею.

До свого безмежного подиву він виявляє, що вона зовсім не збирається спливати, щоб набрати в легені повітря. Навпаки, занурюється все глибше і глибше. Охоплений цікавістю хлопчик спрямовується за нею. І ось тут його чекають справжні чудеса, що підтверджують всі розповіді покійного дідуся. Фільм Дім дивних дітей міс Сапсан (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Бертон
В ролях: Еллісон Дженні, Семюел Л. Джексон, Майло Паркер, Джуді Денч, Кріс О’Дауд, Кім Діккенс, Елла Пернелл, Руперт Еверетт, Єва Грін, Аса Баттерфілд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress