Фільм Директива (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події даної картини розгортаються в постапокаліптичному світі, якому загрожує повне знищення. За сюжетом «Директива» рік тому на Землі з’явився смертельний і маловивчений вірус, який практично знищив все людство. Вижити вдалося далеко не багатьом, але і вони розуміють, що життя на Землі стає все більш проблематичною. В епіцентрі сюжету опиняється чоловік, який вижив після трагедії рік тому. Одного разу він виявив зламаного робота. Чоловік його пошкодував і взяв з собою. Натомість робот вказав нашому герою шлях в рятівну зону 57. Життя людей було знищено, коли раптовим чином з’явився страшний вірус. Він завдав нищівного удару по людству.

Більше не залишилося і сліду від колишніх успіхів людей, розвинених мегаполісів, неймовірних будівель. Все це відтепер перетворилося лише в пил, та й не може бути відновлено. Через рік після того, що сталося, один вижив бродить по пустках. Він зміг відшукати поламаного робота, який повідомив йому про безпечну зону під номером 57. Дістатися туди не так вже й просто.

На шляху мандрівників виникатимуть неймовірні перешкоди, які можуть призвести до нових проблем. Втрачати пильність не можна, потрібно бути максимально уважним і обережним. Фільм Директива (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Рей Піментел
Актори: Kyle Abraham, Nicholas Winand, Blaiden D. Cordle, Scott Thompson, Hashim Gari


загрузка...