загрузка...


Дора народилася і виросла на території джунглів. Батьки сміливої дівчини є дослідниками, тому їм доводиться багато подорожувати. Залишати дитину на сторонніх людей наукові співробітники відмовилися, тому допитлива дитина не звик до міського шуму і любить насолоджуватися товариством дикої природи. Разом з вірні товаришем Дора пізнає світ і насолоджується дивовижними видами. Хлопчик щодня підносить подружці приємні сюрпризи, адже посмішка героїні мультфільму Дора і загублене місто для хлопчини багато значить. Одного разу родичі відправляються в черговий похід і таємничим чином зникають.

Серце дочки не на місці. Внутрішнє почуття підказує бити тривогу і шукати місцезнаходження рідних. Товариш і цього разу не залишається осторонь. Відпускати безстрашну Дору в лісову гущавину, де проживають небезпечні і хижі тварини, юнак ніяк не міг. Також він вирішив набратися сміливості і зізнатися коханій в коханні. Фільм Дора і загублене місто (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перш, ніж шанувальник зважиться на цей крок, він хоче реалізувати основне завдання. Унікальну команду чекають немислимі пригоди і повний фільм онлайн, це ще раз підтвердить.

Режисер: Джеймс Бобін
В ролях: Ізабела Монер, Майкл Пенья, Денні Трехо, Еухеніо Дербес, Темуера Моррісон, К’оріанка Кілчер, Бенісіо Дель Торо, Єва Лонгорія

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress