Дев’ятирічний хлопчик на ім’я Піт, який абсолютно не радий своєму житті — він постійно сумує, незважаючи на свій юний вік. Всі ці дев’ять років хлопчик жив у притулку і мріяв, що коли-небудь він зможе назвати люблячих його людей мамою і татом. І ось, одного разу здійснюється диво, як припускав головний герой — його забирає сім’я. Хлопчисько думав, що нарешті-то його мрія збулася, що з прийомними батьками він зможе зрозуміти, що таке справжня батьківська любов, якої йому так не вистачало в житті. Але, на жаль, Піт не став щасливий в прийомній сім’ї.

Батьки ставилися до нього жахливо — ні про яку любов навіть мови йти не може. Хлопчисько розумів, що в притулку він відчував себе набагато краще, ніж в будинку, де він відчуває виключно сумні емоції. В кінцевому підсумку головний герой зрозумів, що він більше не може терпіти всіх знущань з боку нібито його сім’ї, тому вирішив втекти і зробити так, щоб ці люди не змогли його знайти. В результаті хлопчик втік в якийсь далекий ліс, де просто бродив. Він не розумів, куди рухається. Але йому було на це абсолютно все одно. Найголовніше, що Піт був упевнений, що тепер він більше ніколи не побачить своїх прийомних батьків. Під час прогулянки Піт зустрів то істота, яке в корені змінило його життя — це був дракон. Складно передати словами здивування головного героя, адже він і уявити собі не міг, що такі істоти є в світі насправді. Найбільше хлопчика вразило, що дракон був дуже сумним. Але, як потім з’ясувалося, привід для смутку був дійсно серйозний. Виявляється, ніхто ніколи не міг побачити дракона, заговорити з ним. Але чомусь Піт може бачити це істота, чому сам дракон неймовірно радий.

Все своє життя він тільки й робив, що страждав від самотності. А тепер у нього з’явився справжнісінький друг. І Піту неважливо, що його друга ніхто не бачить, найголовніше, що він щасливий завдяки зустрічі з ним. Фільм Дракон Піта (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Лоурі
В ролях: Уна Лоуренс, Уес Бентлі, Oakes Fegley, Філіп Грів, Карл Урбан, Крейг Холл, Ісайя Уітлок мл., Брайс Даллас Ховард, Роберт Редфорд, Маркус Хендерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress