«Еннуатті: Водяне чудовисько» — вже з назви ясно, що перед нами пригодницько-фантастичний фільм про пошуки чергового міфічного чудовиська. Режисером-постановником став американець Рашаад Сантьяго, і при порівняно невеликому бюджеті, всього в 700 тисяч доларів, він створив цілком достовірну історію. Команда вчених дослідників на чолі з ідеалістом Уолтером Греєм займається вивченням легенд стародавнього індіанського племені Інінкве. Згідно з цими міфами, десь в глибині лісів існує таємничий джерело вічної молодості, що охороняється моторошним стражем Еннуатті. Але з-за непереконливих результатів групи Уолтера уряд перестає фінансувати його розробки.

І тоді доктор знаходить інше джерело – AESIV, досить велику корпорацію, керівники якої, фінансуючи чергову експедицію Грея, переслідують свої корисливі цілі. Незабаром Уолтер знаходить неспростовні докази правдивості легенди і накликає на себе і всю експедицію гнів варта. Група дослідників на чолі з вченим проводять незвичайне дослідження, яке може привести до цілющого джерела.

Однак стародавня індійська легенда залишає зловісне попередження, що той, хто нешанобливо ставиться до природи, зіткнеться з гнівом дощу. Природа нікого не пощадить. Фільм Еннуатті: Водяне чудовисько (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рашаад Сантьяго
В ролях: Джіджі Еджлі, Стів Карденас, Сантьяго Чирило, Джейсон Фаунт, Майкл Хаттер, Тайрус, Деніел Гілкріст, Таміко Робінсон, Філ Бреді, Крістіна Фуентес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress