Першою книгою, яку прочитав такий легендарний у майбутньому чарівник, як хлопчик зі шрамом Гаррі Поттер, прибувши в Хогвартс, стало саме твір Фантастичні звірі і місця їх проживання. Ця праця видав американець Ньют Скамандер за сімдесят років до того, як Гаррі з’явився на світ. Помилкою буде вважати, що чудеса творяться виключно на Туманному Альбіоні за океаном їх нітрохи не менше. Саме в Нью-Йорку і вирішив зробити зупинку зоолог Скамандер, що спеціалізується на описі рідкісних зникаючих видів магічних звірів. Його завданням є систематизувати хаотичні знання, якими володіють чарівники про гиппогрифах, гоблінів та інших не зовсім звичайних представників тваринного світу.

Але, письменник не тільки ліпить пером він ще колекціонує звірів. Пересувний міні зоопарк знаходиться у Ньюта в саквояжі, куди він поміщає, завдяки магії, своїх підопічних, разом з їх природною середовищем проживання. Однак, деякі звірятка зовсім не згодні з такою сумною долею і роблять відчайдушні спроби, щоб вибратися на свободу.

І одного разу, далеко не найдобрішим і миролюбним в’язням, вдається отримати заповітний приз у вигляді волі. І тепер, вони загрожують життю простих громадян. Фільм Фантастичні звірі і де їх шукати 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Йейтс
Актори: Джонні Депп, Езра Міллер, Елісон Судол, Клаудія Кім, Кетрін Уотерстон, Зої Кравіц, Кармен Еджого, Ден Фоглер, Едді Редмейн, Джуд Лоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress