загрузка...


Фокстер та Макс онлайн – це найсвіжіший фільм українського виробництва, який розповідає дивовижну історію про незвичайну дружбу. Хочете дізнатися докладніше? Тоді дивіться разом з нами. У центрі сюжету перебуває хлопчик на ім’я Макс. Він звичайний школяр, поки ще дитина, у якого іноді трапляються труднощі та конфлікти з власними родичами. Одного разу обставини складаються так, що герой тікає з дому. Щоб його ніхто ще довго не зміг знайти, Макс ховається під мостом. Це улюблене місце багатьох хлопців, тому іноді там можна знайти дивовижні і навіть унікальні речі.

Головний герой випадково виявив на території свого притулку балончик з фарбою. Тільки це була не зовсім звичайна фарба. Як виявилося, це якась спеціальна нано-фарба, і якщо намалювати з її допомогою малюнок, то може статися щось дивне. Макс вирішив намалювати графіті собаки, навіть не здогадуючись, що трапиться потім. А сталося те, чого він і уявити не міг – малюнок ожив. До хлопчика з картинки вийшов живий пес. Тільки це не просто симпатична собачка, а справжній нано-робот, що володіє суперздатності. Для Макса він стає другом, але є дехто, кому Фостер, а саме так звуть пса, потрібен не для дружби. Фільм Фокстер та Макс (2018) дивитися в хорошій якості HD.

Пес-робот – це справжня приманка для небезпечного злочинця, який хоче заволодіти унікальною технологією. Ця людина починає полювання за хлопчиком і його вихованцем, і він не зупиниться ні перед чим, щоб досягти своєї мети.

Режисер: Анатолій Матешко
Актори: Томаш Освецинский, Максим Самчик, Дарина Полуніна, Владислав Мамчур, Роман Халаімов, Богдан Козій, Максим Родіонов, Віталія Турчин, Анастасія Походенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress