Складно повірити в те, що нарешті-то була розкрита одна з найбільших таємниць в російській історії. Причому, фільм під назвою «Форт Росс» опише дані події телеглядачам у найбільш доступною і привабливою манері. Так що, кожен свідомий громадянин нашої величезної держави повинен звернути пильну увагу на представлену кінострічку. Багато наші сучасники досі не можуть знайти єдиного правильного пояснення тим подіям, які відбувалися в 19-му столітті з Російською імперією. Складно зрозуміти те, яким же все-таки чином, наша потужна та авторитетна держава в одну мить втратила родючі та вигідні в економічному плані землі на території Північної Америки.

У тому випадку, якщо б це не сталося, нинішнє становище Росії було б ще краще, але повернути все назад вже точно не можна, адже з тих пір пройшло дуже багато часу. Головні герої історії під назвою «Форт Росс» втомилися від домислів і різних варіантів, які видаються за правду. Фільм Форт Росс: У пошуках пригод (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Загалом, інтелектуал Дмитро разом з привабливою дівчиною Марго і простодушним до неподобства Фимкой збирають групу телевізійних журналістів для того щоб раз і назавжди докопатися до істинних причин величезних територій Аляски, які тягнулися до кордонів сучасної Північної Кароліни.

Режисер: Юрій Мороз
В ролях: Максим Матвєєв, Ганна Старшенбаум, Максим Виноградов, Лайа Коста, Кирило Плетньов, Хосе Анхель Ехідо, Михайло Горевий, Андрій Мерзлікін, Рамон Ланга, Амаду Мамадаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress