загрузка...


«Каспер» — це фільм про приведення. Ні, це не ужастик, а сімейна комедія, основними телеглядачами якої стають діти будь-якого віку. Варто відзначити той факт, що, незважаючи на те, що кінострічка вийшла в світ аж в 1995 році, саме приведення вийшло милим і забавним. Даний кінофільм покаже справжню дружбу і щиру турботу про дорогих людей як живих, так і мертвих. Правда не обійшлося і без лиходіїв, які обов’язково будуть вставляти палиці в колеса головним героям. Але в кінці, як і в сех дитячих казках, добро обов’язково здобуде верх над злом.

Історія бере свій початок в той момент, коли батько-одинак разом зі своєю дочкою вселяються в свій новий особняк. Вони ще навіть не здогадуються, що тепер їм доведеться ділити дах з декількома привидами, більшість з яких прагнуть виселити нових мешканців. Тільки маленький дух на ім’я Каспер радий новим сусідам. Йому навіть вдається подружиться з дівчинкою, що чимало порадувало обох. Однак, якісь недоброзичливці починають здійснювати свої власні плани. Їм необхідний скарб, що заховано в лабораторії батька Каспера.

Вони підуть на будь-які злочини, щоб заволодіти ним. Тепер перед маленьким приведенням і його подругою стоїть завдання по захисту будинку від лиходіїв. Фільм Каспер (1995) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Силберлинг
Актори: Білл Пуллман, Крістіна Річчі, Чонсі Леопарді, Спенсер Врумен, Малачі Пірсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress