Довгі роки, легенда про Єті була всього лише вигадкою і способом залучити туристів. Ця історія по суті своїй, є однією з найпопулярніших у світі і не дивно настільки величезну увагу до даного питання. Власне цей інтерес до міфу і стане основоположником усіх майбутніх проблем. Невелика село Огайо по суті нічим не відрізняється від безлічі подібних поселень. Вони займаються роботою і не рідкісні випадки, коли любителі постріляти, виходять на полювання. Незабаром відбудеться страшна помилка і неймовірна випадковість. Група мисливців зіткнеться з істотою схожим на створення з легенд.

Страх, бажання наздогнати здобич і отримати популярність, зробило свою справу. Вони вбили Єті, але це стало їх фатальною помилкою. Насправді, це був лише дитинча про смерть якого впізнав його батько. Ніщо не зупинить дане створення, хоче мститися за власне потомство. Він величезний, неймовірно сильний і явно не думає про милосердя. Село і всі живуть в ній люди, в одну мить опинилися у смертельній небезпеці.

Не важливо, чи причетні вони до трагедії чи ні, відповідати буде кожен. Тільки спільними зусиллями, люди зможуть врятувати свої життя у цій війні за виживання і перемогу. Фільм Кемпаут (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гленн Мартін
В ролях: Брэден Бейкер, Майк Бішоп, Стівен Бішоп, Джефф Баллок, Джемі Бозиан, Тодд Баллок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress