Фільм Книга джунглів (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фентезійна пригодницька драма під назвою «Книга джунглів», яку кожен з вас може подивитися безкоштовно і в хорошій якості, розповість про маленького хлопчика з дуже складною долею. Так вже вийшло, що хлопець ще з дитинства виховувався зграєю вовків, і саме там йому дали нове ім’я, Мауглі. Вовки взяли людини в зграю, але це не означає, що Мауглі тепер живе безтурботно. Проблема полягає в тому, що його практично кожен день переслідує тигр-людожер, якого звуть Шерхан. Сам же Мауглі веде непримиренну боротьбу з цим монстром, але розуміє, то таким чином він не тільки піддає себе небезпеці, але і свою зграю.

Загалом, наш головний діючий персонаж вирішує відправитися в подорож, яка запам’ятається назавжди. Попереду хлопчика чекають незабутні пригоди, а також легендарні знайомства. В ході своїх пригод Мауглі познайомиться з ведмедем Балу, пантери Багірой, з пітоном Каа, з цілою армією настирливих мавп і багатьма-багатьма іншими.

Найголовніше – це дружба, а дружба – це хрест, який ми несемо до кінця своїх днів. Але не варто забувати, що Шерхан також не відступає і йде по сліду нашого маленького героя. Фільм Книга джунглів (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Фавро
В ролях: Скарлетт Йоханссон, Ідріс Ельба, Крістофер Уокен, Білл Мюррей, Джанкарло Еспозіто, Бен Кінгслі, Ралф Айнесон, Лупі Нионго, Ніл Сетхи, Ханна Тойнтон


загрузка...