Один авантюрист Сайбер Рейн ніколи не сидить на одному місці. Він завжди потрапляє в якісь пригоди. Герой виявляється в різних цікавих ситуаціях. Персонаж дійсно захоплюючий і без його допомоги складно буває обійтися іншим. Коли треба буде чергове космічну подорож, Рейн відразу ж відправляється виконувати місію. Звичайно ж, бувають дуже складні завдання, але йому завжди вдається впоратися з ними і здолати тих ворогів, які опиняться на шляху.

Тут зустрічаються роботи, бластери і багато іншого. Зброї багато, тому доводиться бути напоготові і намагатися діяти акуратним чином. Рейн є професіоналом і ретельно продумує кожен крок, перш ніж починати роботу. Одного разу Сайбера наймають з однією важливою метою. Тепер він змушений супроводжувати трьох бійців елітного загону. Запланована рятувальна операція на території небезпечної планети. Невідомо, що може статися в незнайомому містечку з героями. Незалежно від цього, вони повинні довести розпочату справу до кінця. Тим більше доведеться рятувати інших персонажів, які потребують допомоги.

Чим же закінчиться нове пригода? Які труднощі чекають Сайбера в цей раз? Фільм Космічні пірати: Пригоди Сайбер Рейна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Стівен Гроув
В ролях: Sarah Sansoni, Марк Стівен Гроув, Синтія Ротрок, Бріт Лари, Адам Ліпсіус, Енді Хенкінс, Каспер Ван Дін, Тайлер Уівер мл., Джеймс Лью, Сара Салазар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress