загрузка...


Фільм «Країна сновидінь» (2018). Роланд ще в дитинстві пережив трагедію, він залишився один без батьків. У хлопця не було родичів і друзів. Він став бездомним безпритульним, і довгий час ріс на вулиці. Роланд перестав вірити в щасливе майбутнє і мріяти про тепле і затишному будинку. Однак випадок змінив долю хлопця. Одного разу на вулиці він зустрів дивного старого. Який зумів показати хлопцеві зовсім інший світ.

Цей загадковий чоловік відкрив Роланду двері в царство сновидінь. Це місце заворожувало своїми чудесами і пейзажами, тут було можливо все про що мріють люди. З розповіді старого він дізнався, що це чарівне місце створювалося довгі століття найсильнішими чарівниками. Потрапити в це місце можуть лише обрані люди, які мають особливий дар. Сам старий виявився правителем цього світу і прийшов він саме за Роландом.

Тепер хлопцю доведеться стати спадкоємцем трону і зробити дуже важливий вибір, який визначить подальше існування цього чарівного місця… Фільм Країна сновидінь 2018 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Ву
В ролях: Chloe Bear, Lynn Csontos, Наташа Девідсон, Еліза Фаріа, Дебора Фінкель, Морган Ліндсей Лейн, Darren Matheson, Маккензі Моуат, Sasha Neuhaus, Alisha-jo Penney

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress