загрузка...


Недалеке майбутнє, 2020 рік. Наближається справжній кінець світу, який раніше ніхто не прогнозував. Чорна діра ось-ось поглине сонце і Земля зануриться у вічний мороз. Людство в паніці шукає можливість врятуватися. Весь світ охопила екстрене будівництво. Люди, немов бджоли, трудяться з ранку до ночі і один за одним зводять ковчеги. Рятівний транспорт будується для тих, хто покине блакитну планету в пошуках іншого жилого місця. Група обраних сяде за штурвал ковчегів, щоб врятувати тих, хто їм довіряє.

Ніхто з мільярдів не знає, чи зможуть їх довірений особи відшукати планету, придатну для повноцінного життя: з повітрям, водоймами, корисними копалинами… І ніхто не знає, як довго можуть тривати пошуки, чи дочекаються вони того щасливого моменту, коли світ знову запрацює як годинник. І поки герої фільму готуються до того, щоб заново відроджувати інфраструктуру і ті дрібниці, до якого звик сучасна людина, ніхто і не здогадується, що ключ до життя знаходиться на Землі.

Серед стародавніх руїн одного з храмів племені Майа є заповітна розгадка, здатна повернути все на круги своя… Фільм Кришталеві черепи (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тодор Чапканов
В ролях: Річард Берджі, Венді Гленн, Сем Редфорд, Девід Ринтул, Метт Ріппі, Хю Фрейзер, Велислав Павлов, Христо Митцков, Terry Randall, Анджела Родель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress