Фільм Кроси (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


15 років — важкий вік, коли у підлітків з’являється маса проблем. Для героя фільму «Кроси», що вийшов на екрани в 2016 році, Брендона цей період не став винятком. Він не найгірший спортсмен, але важко сходиться з людьми. Мрією хлопчаки є кросівки особливої ​​фірми: Air Jordan — річ ексклюзивна. Саме з її допомогою хлопець планує завоювати увагу оточуючих. Однак купити їх перший час не представляється ніякої можливості. Але іноді мріям судилося збуватися.

Купівля дорогого взуття змінила життя підлітка. Він став популярним. Однак дуже скоро кроси стали викликати заздрість, і місцева шпана відбирає кросівки у юного героя. Засмучений підліток розповідає про свої проблеми дядькові, бажаючи заручитися його підтримкою і повернути кросівки, але той переконує його, що якщо Брендон хоче стати справжнім чоловіком, він повинен навчитися вирішувати проблеми самостійно. Друзі вирішують допомогти своєму товаришеві, і хлопці все разом відправляються на пошуки хуліганів, щоб повернути вкрадені кроси. Чи вдасться Брендону не звернути з дороги і перемогти?

Не можна сказати напевно, але одне ясно: якщо кроси повернуться власникові, то життя його кардинально зміниться. Фільм Кроси (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Тіппінг
В ролях: Джакінг Гіллорі, Крістофер Джордан Уоллес, Крістофер Мейєр, Кофі Сирибо, Махершала Алі, Киндалл Фергюсон, Моллі Шейкен, Тереза Наварро, Наталі Стефані Агиляр, Тіна Гілтон


загрузка...