Клара-юна дівчина, незадовго до Різдва отримала від батьків подарунок-красивого і незвичайного Лускунчика, що клацає горіхи. Вона ставить його на полицю, а коли весь будинок занурюється в сон, хоче краще розглянути його. Але вночі прокидається магія: він приводить її в неймовірний казковий світ, що ховається там, де вона і не підозрювала. Дівчинка слідує за ниткою, яка проводить її через Королівство снігів, квітів і солодощів. За ними знаходиться четверта країна, давно поневолена злісним і підступним Мишачим Королем.

Тисячі маленьких мишей збираються разом, трансформуючись у фігуру жахливого ватажка. Перемогти його не так-то просто, особливо якщо врахувати, що багато людей бояться гризунів. Але головна героїня фентезі-фільму Лускунчик і чотири королівства – дуже хоробра і не звикла зупинятися перед труднощами. Вона вирішує допомогти новому другові: пропонуємо вам дивитися в хорошій якості цей фільм, щоб дізнатися, чи вийшло у неї і її друзів битися з жахливими лиходіями-мишами.

Їй допомагали Фея Драже та інші чарівні і дивовижні істоти. Але вона навіть не здогадувалася про те, що її лялька – це не просто іграшка, а зачарований юнак, який подарує їй справжнє щастя. Фільм Лускунчик і чотири королівства (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Джонстон, Лассе Халльстрем
В ролях: Хелен Міррен, Морган Фріман, Еллі Бамбер, Кіра Найтлі, Міранда Харт, Маккензі Фой, Меттью Макфедієн, Еухеніо Дербес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress