Тобі зумів здійснити головну мрію свого життя. Герой картини «Людина, яка вбила Дон Кіхота» успішний режисер. Він дуже талановитий, знімає успішні фільми і отримує з них хороший прибуток. Гросини часто подорожує по світу, насолоджується новими країнами, попутно здійснюючи свою роботу. Він звик працювати в природних умовах, не бажаючи обтяжувати себе павільйонами. Чергова дорога приводить героїв в яскраву, дивитися в хорошій якості, і сонячну Іспанію. Належить відзняти великий матеріал. Тобі радий отриманому шансу погуляти по місцевих просторах. Блукаючи по окрузі, він заходить в старовинну бібліотеку.

Герой не міг навіть припустити, чим для нього обернеться банальне бажання трохи почитати. Подивившись документальний фільм, він несподівано для себе потрапив у минуле. Спочатку бідолаха навіть вирішив, що збожеволів. Місцеві прийняли його за Санчо Пасу. Спроби переконати селян не привели до бажаного. Тобі вирішив, що краще погодитися з переконаннями тутешнього населення.

Доведеться діяти обережно, щоб випадково не зійти за єретика. Йому належить розслідувати таємничому вбивство. Можливо, це допоможе вибратися звідси і повернутися додому. Фільм Людина, яка вбила Дон Кіхота (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Террі Гілліам
В ролях: Ольга Куриленко, Джонатан Прайс, Оскар Хаенада, Адам Драйвер, Джейсон Уоткінс, Стеллан Скарсгард, Серхі Лопес, Жуана Рібейру

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress