Не найуспішніший і везучий, режисер рекламних роликів Тобі відправився в Іспанію з метою знайти натхнення для своєї нової роботи. Але там він зустрів лише неприємності, про які його постаралася попередити випадково зустрінута циганка. І якщо про майбутніх прогнозах молодий чоловік намагався не замислюватися, то факти з минулого змусили його замислитися. Дивна жінка розповіла Тобі історію про те, що колись знятий ним документальний фільм «Дон Кіхот», зроблений під час навчання, змінив життя великої кількості людей.

Бажаючи розібратися в помилках минулого, режисер вирішив відправитися в маленьке село, в якій реально кілька століть тому сталися дивні події. Відправившись на пошуки селища, Тобі досить скоро втратив зв’язок з реальністю. Він і сам не зрозумів яким чином опинився в минулому, під час життя відважного лицаря. Місцеві жителі вважали незнайомого подорожнього іншому Дон Кіхота, намагаючись розібратися в історії загадкової загибелі улюбленого героя. Фільм Людина, яка убила Дон Кіхота (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І у молодої людини не залишалося іншого виходу, крім як розібратися в незвичайній ситуації. В іншому випадку він міг ніколи не повернутися до свого колишнього життя, що так манила і притягувала.

Режисер: Террі Гілліам
В ролях: Адам Драйвер, Ольга Куриленко, Стеллан Скарсгард, Оскар Хаенада, Джонатан Прайс, Россі де Пальма

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress