31 грудня доля всього людства буде вирішена. Не багатьом відомий той факт, що зовсім скоро все живе на планеті Земля буде знищено. Вже зовсім скоро все людство загине через коронального вибору маси. Практично нічого зробити з цим збігом обставин не можна. Дії починають свій хід за кілька днів до передбачуваної дати смерті всього живого. У цей момент молода дівчина по імені Аліса влаштовується на роботу в секретну організацію. Насправді, туди дуже важко потрапити звичайній людині, але Аліса проявила всі свої позитивні якості, тому її швидко взяли на службу в комплекс Магнітостатичних систем.

Ця організація знаходиться глибоко під землею, а на поверхні розташовується фермерська територія, де люди займаються овечим бізнесом. Багато хто з вас не зможуть зрозуміти, як це може бути пов’язано, але насправді в цьому є якась зв’язок, який відіграє велику роль в існуванні Магнітостатичних систем. До недавнього моменту життя Аліси була звичайнісінькою. Фільм Магнетизм (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона швидко адаптувалася до нової служби, але незабаром їй довелося зіткнутися з новими обставинами. Справа в тому, що їй надійшов дивний дзвінок від сектантки культу Ра, і в цей самий момент життя головної героїні почала значно змінюватися.

Режисер: Софія Каччола, Майкл Дж. Епштейн
В ролях: Аллікс Мортис, Кріс Бернарди, Рейчел Ліа Блюменталь, Джон Доерті, Софія Каччола, Кетрін Капоцці

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress